Tým vědců vedený Stevenem Olesonem pracuje na konceptu robotické ponorky, která by mohla zkoumat svět pod hladinou jezer na Titanu, měsíci planety Saturn. Mise ponorky k Titanu by mohla předcházet studiu podpovrchových oceánů na jiných místech sluneční soustavy, která jsou hůře dostupná (například Europa nebo Enceladus). Titan je totiž po Zemi jediné místo ve sluneční soustavě, kde jsou tekutiny přímo na povrchu a není třeba se k nim provrtávat.
Titan je největší měsíc planety Saturn a druhý největší měsíc ve sluneční soustavě. Je charakteristický svojí hustou atmosférou, kterou tvoří hlavně dusík (97 %) a metan (2,7 %). Titan je zároveň jediné těleso kromě Země, kde lze na povrchu nalézt jezera a řeky. V roce 2004 na Titanu přistála evropská sonda Huygens, která k Saturnu přiletěla s orbitální sondou Cassini.
NASA už nicméně pracuje na jiné misi k Titanu - Dragonfly. Tato sonda by měla zkoumat povrch měsíce na několika místech. Pohybovat se bude vzduchem, bude totiž vybavena osmi vrtulemi, které jí umožní létat z místa na místo. Mise Dragonfly by měla začít v roce 2026, k Titanu by sonda doletěla v roce 2034. Mise s ponorkou by přišla na řadu nejdříve ve třicátých letech, samotný průzkum by tak nejspíš začal až po roce 2040. I když tým už od NASA získal nějaké finance na rozvoj svého konceptu, jeho realizace není zatím vůbec jistá. Potenciální nové mise v NASA prochází několika výběrovými koly, než se dostanou k realizaci, a vždy mezi sebou soutěží více misí najednou.